RU

Нова ідентичність японського бренду MIYOTA

Новий логотип і нове позиціонування японського бренду MIYOTA сигналізують про бажання розвиватися та впевнено дивитися в майбутнє. Оновлена ідентичність заснована на переоцінці дорогоцінної природи часу та важливості механізмів, які є ключовим компонентом будь-якого годинника. MIYOTA є світовим брендом, що продовжує завойовувати довіру клієнтів, шляхом виробництва та постачання годинникових механізмів, які перевершують їхні очікування.

Нова айдентика бренду, стартувала в січні 2023 року і включає слоган, символ і логотип.

Що ж спонукало компанію змінити фірмовий стиль бренду?

Ми всі чудово знаємо бренд MIYOTA, адже його продуктами успішно користуємося вже протягом 30-ти років. Витоки MIYOTA сягають 1959 року, коли компанія Citizen Watch побудувала фабрику по виробництву механізмів у місті Мійота в Японії. Сам бренд MIYOTA датує своє народження з 1980 року. А вже у 1981 році з’явився легендарний аналоговий кварцовий механізм 2035. Світові показники його виробництва, згодом занесли до Книги рекордів Гіннеса. Потім додали механізми серії 2000 і продовжили розширювати асортимент своєї продукції.

Але, так як всі ми змінюємося, змінюється і оточуючий світ. Компанія MIYOTA також вирішила рухатися в перед і оновити стиль. У свої офіційній заяві, компанія наголошує, що
«Ми всі проживаємо своє життя в одному потоці часу. Годинники відіграють вирішальну роль, оскільки дозволяють людям у всьому світі однаково усвідомлювати час, що йде. Серед багатьох подій, які вплинули на суспільство, глобальна пандемія, яка змінила наше уявлення часу і наше розуміння значимості годинників. Оновлена ідентичність бренду MIYOTA заснована на переоцінці дорогоцінної природи часу та важливості механізмів, які є ключовим компонентом будь-якого годинника.»

Оновлена ідентичність бренду MIYOTA повинна поєднати запатентовані сучасні технології з 30-річним досвідом розробки, щоб створювати механізми, які показують час із непохитною точністю та роблять кожну секунду особливою.

Новий символ і логотип бренду

Один з етапів формування айдентики – це створення логотипу, а потім створення фірмового стилю. Новий логотип бренду складається з напису MIYOTA, зміненими виразними літерами та візуального представлення концепції «механізм як серце годинника». За задумом, символ, натхненний образом годинника, і виражає точність і якість кожної деталі механізмів MIYOTA. Загалом логотип передає важливу роль MIYOTA в сучасній годинниковій індустрії, а також його прагнення підтримувати зв’язок з людьми та забезпечувати послідовні та незмінні цінності протягом поколінь.

Новий слоган бренду

Новий логотип і фірмовий стиль MIYOTA поєднуються зі слоганом, що несе в собі нові ідеї подальшого розвитку та підкреслює майбутню позицію в підході бренду до створення годинникових механізмів – «Абсолютне джерело часу» («An absolute source of time».)

Механізм є серцем будь-якого годинника. Він не тільки керує годинником, він визначає його функції, продуктивність, дизайн і якість. «У MIYOTA ми хочемо, щоб якомога більше людей мали якісні годинники. Ось чому ми виробляємо всі наші механізми саме тут, у Японії — і ніде більше.»

Завдяки підтвердженій репутації надійності, механізми MIYOTA використовуються в мільйонах годинниках, у тому числі, в багатьох світових брендів. Зміна айдентики бренду має продемонструвати, що MIYOTA продовжує працювати над розробкою та виробництвом годинникових механізмів наступного покоління.

Замовити механізми MIYOTA в Україні, ви можете на нашому сайті www.okta.ua, за найдоступнішими цінами в Україні. Компанія «ОКТА, Лтд» пропонує широкий асортимент годинникових механізмів MIYOTA та їх базових комплектуючих. В каталозі сайту ви можете замовити такі механізми, як T250, JS20, JS15, GP52, GP50, GP11, GP03, GP01, GP00, GM15 , GM10, GM00, GL15, GL10, GL00, FS60, 9T33, 9T22, 9T13, 6T51, 6P29, 6P27, 6P25, 6M12, 6M02, 6L71, 6L22, 6L12, 5Y30, 5Y20, 5R32, 5R21, 2315, 2115, 2105, 2025, 1M12/6, 1M12, 1M02, 1L45, 1L40, 1L32, 1L22, 1L12, 0S60, 0S30, 0S20, 0S10 та багато інших механізмів для наручних годинників.

к ленте новостей