RU

Найбільша база скла для наручних годинників в Україні: Чому ми обираємо скло для наручних годинників від DELTA?

Коли ми обговорюємо будь-який наручний годинник, то, як правило, маємо на увазі чотири основні складові: корпус годинника, механізм, ремінець та скло. Якщо в процесі носіння свого улюбленого аксесуара механізм зупинився, або ви подряпали корпус – це ще не трагедія. Все можна відновити та відремонтувати. Порвався чи постарішав ремінець – теж не велика біда. Його легко підібрати на ваш смак і замінити. А от, якщо ви сильно подряпали чи розбили скло, то ви зіткнулися з проблемою, яку не завжди можна вирішити легко, дешево та швидко.

Годинник – це, перш за все, продукт реалізації дизайнерського задуму. Абсолютно не схожі один з одним, вони можуть мати абсолютно ідентичні механізми та функції, що виконуються. А ось корпус і є та основа, на якій базується вся архітектура майбутнього аксесуара. У сучасному світі, розмаїття годинників просто вражає уяву. Ось тут і постає завдання, перед кожним розробником, як об'єднати корпус годинника зі склом, так щоби захистити механічне серце і реалізувати власний авторський задум. У свою чергу, розробники та виробники скла для наручних годинників прийняли виклик годинникової індустрії, усвідомлюючи, що знадобиться не просто багато, а дуже багато видів та типів скла.

  Товщина скла, його форма, діаметр, початковий
  матеріал для його виготовлення, міцність та
  зносостійкість, додаткові умови обробки – ось далеко
  не повний перелік параметрів, на які можуть
  розраховувати творці годинникового мистецтва.
  При цьому без сумніву, що на все це різноманіття,
  має розраховувати і годинниковий сервіс.
 
  Враховуючи цю обставину та потреби українського
  ринку, ми вирішили сформувати найбільш повну базу
  скла для наручних годинників. Але на перший погляд
  просте завдання, насправді таким не є. Необхідний
  дійсно якісний продукт за доступною ціною. На жаль, часто доводиться бачити пропозиції навіть брендового скла, яке не має жодного відношення до оригінальної продукції, а є звичайними підробками дуже сумнівної якості.
 
Для досягнення наших завдань, ми узгодили спеціальну
програму виробництва скла з нашим багаторічним партнером
із Гонконгу, компанією Delta Link, офіційним дистриб'ютором
якої ми є. Цей виробник використовує скляні заготовки, якість
та характеристики яких підтверджуються сертифікатами SGS (Société Générale de Surveillance). А для виготовлення тонкого скла, тим паче сапфірового, використовуються тільки заготовки, які поставляються зі Швейцарії (Swiss made).
Завдяки глибоко продуманій стратегії у виборі початкової сировини та високому рівню якості виробництва, продукція компанії Delta Link затребувана майже у ста країнах світу. Винятком не стала й Україна. За 12 років співпраці з нашим партнером, споживачі в нашій країні змогли переконатися у відмінній якості скла «SUPERPARTS» від компанії Delta.

     

  Ми постійно відслідковуємо потреби наших партнерів та
  розширюємо наш асортимент, щоб створити найбільшу
  базу скла для наручних годинників в Україні. Це досить
  складна і клопітка робота, та ми впевнені, що пошуки
  скла потрібної товщини, форми або діаметру перейдуть з
  площини проблеми до звичайного спілкування з нашою
  компанією. Вже сьогодні ми маємо в своєму
  розпорядженні більш як півтори тисячі розмірів і типів
  скла.
Незабаром, задля реалізації нашої програми, ми очікуємо нові надходження, для ще більшого розширення асортименту.

Асортимент скла для наручних годинників завжди доступний у розділі Запчастини для годинників https://okta.ua/catalog/c-33/stekla/. Зручна і деталізована система пошуку значно скоротить ваш час. А якщо у Вас виникнуть питання, не вагайтесь і ми завжди Вам допоможемо. Для клієнтів, які бажають купити скло на годинник оптом, передбачені спеціальні знижки.

к ленте новостей